Müşteri Hizmetleri

İade ve Değişim

İade ve Değişim Talebi Oluşturun;

www.gocukmarketi.com'dan almış olduğunuz tüm ürünleri faturası ile birlikte 7 gün içerisinde iade edebilir, paranızı geri alabilirsiniz. İade edilecek olan ürünlerin (varsa) ambalajında ve kutusunda, tekrar satılmasına mani olacak müşteri kaynaklı herhangi bir kusur olmadığı takdirde ürünlerimiz iade alınabilecektır.

İade ve değişim işlemleriniz için ürünü bize göndermeden önce "Sipariş Takibi" linkinden iade veya değişim başvuru kaydında bulunmanız gereklidir.

İade edeceğiniz ürüne ait, hediye olarak verilen promosyonlu ve kampanyalı ürünlerin de aynı anda ve başka müşterilere gönderilmesine 
mani olacak müşteri kaynaklı herhangi bir kusur olmayacak şekilde  iade edilmesi gerekmektedir.

Faturanız firma adına düzenlenmişse, iade faturası düzenlenmediği takdirde  siparişlerinizin iade işlemleri tamamlanamamaktadır.

Ana sayfanın sağ üst köşesinde bulunan "Benim Sayfam" sekmesi altında yer alan "Arıza/İade Takibi" sayfasından istediğiniz talebi seçiniz.

İşlem yapılmasını istediğiniz talebi doğru ve eksiksiz olarak oluşturmanız işlemlerinizi hızlandıracaktır.
 
Lütfen iade edeceğiniz ürünü aşağıdaki iade veya değişim koşullarına uygun olarak hazırlayınız;

Ürün teslim alındığı haliyle kullanılmamış ve hasar görmemiş olarak faturanın iki nüshası ile birlikte gönderilmelidir. Kullanıldığı veya hasar gördüğü tespit edilen ürünlerin iadesi veya değişimi söz konusu değildir.

Kargo taşımasında hasar oluşmaması için ürünü korumalı ambalaj ile gönderiniz.

 Ürün ve Para İadesi;

Kargonuzun firmamıza ulaşmasından itibaren 1-3 iş günü içerisinde ücret iadeniz yapılmaktadır.

Satın alma işleminiz kredi kartı tek çekim veya taksitli olarak tamamlandıysa ücret iadeniz kredi kartınıza yapılmaktadır.

Satın alma işleminizi "Eft veya Havale" olarak tamamladıysanız, aynı banka hesap numaranıza ücret iadeniz yapılmaktadır.
         
KURUMSAL ÜYELİK İŞLEMLERİ MÜŞTERİ HİZMETLERİ KARGO ve TESLİMAT PARS OTO ROTUŞ
Anasayfa   Üye Olun Sipariş Takibi Kargo Takibi PARS Bayii Olmak
Hakkımızda Üyelik Sözlemesi Sipariş İptali Teslimat Şartları PARS Bayii Bul
İletişim Üyelik İptali  İade ve Değişim Kargo Gönderimi    
Gocukmarketi.com bir PARS Otomobil Bakım Onarım Hizmetleri A.Ş. kuruluşudur. Tüm hakları saklıdır ©2016.                   gocukmarketi.com facebook gocukmarketi.com instagram

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.