Müşteri Hizmetleri

Hakkımızda

                                                                                      
Firmamız PARS 1994 yılında  otomobil bakım sektöründe faliyet göstermeye, 2010 yılı itibarıyla ise Türkiye'de gelişmekte olan boyasız göçük düzeltme alanında uygulama yapmaya, ekipman imalatı ve satışına başlamıştır. Kısa sürede gelişen ve profesyonelleşen firmamız uygulamaya ve ekipman satışına ek olarak profesyonel eğitim kadrosu ile boyasız göçük düzeltme uygulaması eğitimi vermekte ve yeni profesyoneller yetiştirmektedir. 


PARS Otomobil Bakım Onarım Hizmetleri A.Ş. olarak kısa zamanda ülke çapında bayiilikler vererek hızla büyümekteyiz. Bu büyük ailenin içinde yer almak isteyen firmaları ve yeni girişimcileri de bünyemize katarak 81 ilde bir çok bayii ile bu hizmeti otomobil sahiplerine ulaştırarak sektörün en geniş çaplı çalışan firması olma yolunda kararlıyız.

www.gocukmarketi.com online marketimiz ile boyasız göçük düzeltme ekipmanları satışı alanında profesyonelleşmek adına bir adım daha atıyoruz. Boyasız göçük düzeltme aletleri, ekipman ve malzemeleri ile sigara tamir seti, cam tamir seti, far temizleme seti ve malzemeleri gibi araç mini onarım için gerekli tüm ihtiyaçlarınızı karşıyalabileceğiniz online marketimiz hizmetinize açmış olmaktan mutluluk duymaktayız.

 


 

         
KURUMSAL ÜYELİK İŞLEMLERİ MÜŞTERİ HİZMETLERİ KARGO ve TESLİMAT PARS OTO ROTUŞ
Anasayfa   Üye Olun Sipariş Takibi Kargo Takibi PARS Bayii Olmak
Hakkımızda Üyelik Sözlemesi Sipariş İptali Teslimat Şartları PARS Bayii Bul
İletişim Üyelik İptali  İade ve Değişim Kargo Gönderimi    
Gocukmarketi.com bir PARS Otomobil Bakım Onarım Hizmetleri A.Ş. kuruluşudur. Tüm hakları saklıdır ©2016.                   gocukmarketi.com facebook gocukmarketi.com instagram

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.