Boyasız göçük düzeltme nedir?

Boyasız göçük düzeltme, çeşitli ekipmanlar ve “öpücük” olarak tabir edilen bir sistem yardımı ile yapılır. Bunun yanı sıra “masaj yöntemi” adı verilen bir diğer uygulamada kullanılan çeşitli çubuklar aracılığı ile aracın deformasyonu dışarıya doğru itilerek ortadan kaldırılır. Bu şekilde boyasız göçük düzeltme setikullanılarak araca zarar verilmeden hasar ortadan kaldırılır.

Boyasız Göçük Düzeltme Nasıl Yapılır?
Boyasız göçük düzeltme işlemi sırasında araca daha fazla zarar gelmemesi için özel ekipmanlar kullanılır. Boyasız göçük düzeltmede en çok kullanılan malzemelerden biri olan uzun çubuklar, göçük olan yerle temas ettirilerek göçüğün düzeltilmesi için uğraşılır. Göçük, ekipmanlar yardımı ile düzeltildikten sonra, deforme olan boya eski haline getirilir.

pars boyasız göçük düzeltme seti


Boyasız Göçük Düzeltme Ne Kadar Zamanda Yapılır?
Araçta belirli noktalarda meydana gelen göçüklerde boyama işlemi boyasız göçük düzeltme seti ile yapılırken aracın tümünün boyanmasına gerek yoktur. Çeşitli rötuşlarla sorun kolayca çözülebilir. Boyama işlemi bittikten sonra boyanın kuruması için en az iki saat kadar beklenir; daha sonra pasta sürülerek işlem tamamlanır.

Boyasız Göçük Düzeltme Pahalı mıdır? 
Günümüzde herkes tarafından en çok tercih edilen yöntemlerden biri olan boyasız göçük düzeltme işlemi, boyasız göçük düzetme seti ile yapılan ve araç sahibine pek çok avantaj sağlayan bir uygulamadır. Bu, diğer kaporta düzeltme sistemleri ile hemen hemen aynı maliyettedir. Çoğunlukla sıfır kilometre ve/veya orijinal araçlarda kullanılan ve kesinlikle aracı deforme etmeyen bu sistem, aracın orijinalliğini bozmaz. Böylece araç değerinden hiçbir şey kaybetmemiş olur.

Hangi Araçlarda Boyasız Göçük Düzeltme Yapılabilir?
Her tür araçta boyasız göçük düzeltme işlemi yapılabilir. Fakat aracın boyasının bozulmamış olması çok önemlidir. Aracın boyası bozulmuşsa işlem daha zor gerçekleştirilir.


Daha fazla bilgiyi www.otopars.com websitesindeki iletişim adresinden telefon veya mail yoluyla öğrenebilirsiniz.

02.12.2016

         
KURUMSAL ÜYELİK İŞLEMLERİ MÜŞTERİ HİZMETLERİ KARGO ve TESLİMAT PARS OTO ROTUŞ
Anasayfa   Üye Olun Sipariş Takibi Kargo Takibi PARS Bayii Olmak
Hakkımızda Üyelik Sözlemesi Sipariş İptali Teslimat Şartları PARS Bayii Bul
İletişim Üyelik İptali  İade ve Değişim Kargo Gönderimi    
Gocukmarketi.com bir PARS Otomobil Bakım Onarım Hizmetleri A.Ş. kuruluşudur. Tüm hakları saklıdır ©2016.                   gocukmarketi.com facebook gocukmarketi.com instagram

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.